Şirket Yapımız

Yönetİm Kurulu Üyelerİ

    Mehmet TORUN-Yönetim Kurulu Başkanı
 

Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili, 1953’te Erzincan Kemah’ın Ağaçsaray köyünde doğdu. Genç yaşta iş hayatında çalışmaya başladı. Halen Torunlar Şirketler Topluluğu’nun bünyesinde bulunan; Torunlar Gıda San. ve Tic. A.Ş., Torunlar Enerji San. ve Tic. A.Ş., Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı, Torun Yapı San. Tic. A.Ş., Nokta İnşaat A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Netsel Turizm A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi, Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam etmektedir. Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. kurucu ortaklarındandır.

     
    Ümit KİLER-Yönetim Kurulu Başkan Vekili
 

1970 yılında Bitlis'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bitlis'te; lise ve üniversite eğitimini (Sinema-TV Bölümü) İstanbul'da tamamlamıştır. İnşaat, gayrimenkul, taşımacılık, AVM yönetimi, şeker sanayi ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Kiler Holding'in Başkan Vekili olarak görevini sürdüren Ümit Kiler; Hikmet Kiler Vakfı'nın kurucularından olup aynı zamanda vakfın mütevelli heyeti üyesidir. İstanbul Medeniyet Üniversitesi mütevelli heyeti üyeliğinin yanı sıra çeşitli vakıf ve sivil toplum kuruluşlarında da halen aktif görevleri devam eden Kiler; TOBB, Betav, Bigiad, Müsiad, İTO, İTB ve Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyeliğini de sürdürmektedir. Türkiye’de Taşımacılık sektörlerinin en önemli firmalarından olan ‘TUREX’, Enerji Santralleri Projeleri ve Elektrik Dağıtım sektöründe hizmet veren, farklı şirketlerde Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir Kiler; Evli ve dört çocuk babasıdır.

     
    Nahit KİLER-Yönetim Kurulu Üyesi
 

1965 yılında Bitlis’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bitlis’te tamamladı. Ticaret hayatına 20 yıl önce perakendecilikle başlayan Nahit Kiler, kardeşleriyle beraber Kiler Alışveriş Hizmetleri A.Ş. başta olmak üzere birçok şirketin kuruculuğunu üstlendi. İnşaat sektörünün dünyadaki gelişimini yakından takip eden ve inceleyen Nahit Kiler, Kiler Holding kuruluşu Biskon Yapı A.Ş. ile Türkiye’nin en önemli iş merkezi/rezidans projesi olan İstanbul Sapphire projesini hayata geçirdi. Nahit Kiler’in inşaat sektöründeki ilgi ve birikimi, holding çatısı altında inşaat projelerini perakendeyle yarışır hale getirdi. Su ve kar kayağı sporları ile ilgilenen Nahit Kiler evli ve dört çocuk babası…

     
    Mahmut KARABIYIK-Yönetim Kurulu Üyesi
 

Mahmut KARABIYIK Yönetim Kurulu Üyesi 1961’de Afyon - Sincanlı’da doğdu. 1982’de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 1983’teki avukatlık stajının ardından ağırlıklı olarak ticaret hukuku, şirketler hukuku, banka ve sermaye piyasası hukuku, icra-iflas hukuku alanlarında avukatlık yapmaktadır. Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO A.Ş. ve Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi dir.

     
    AYTEN ARSLAN KARA-Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
 

. 

     
    Saim KILIÇ-Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
 

Prof. Dr. Saim KILIÇ Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi 1972 yılında Ardahan’da doğdu. 1993 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden yüksek derece ile mezun oldu. 2001 yılında ABD’de University of Illinois at Urbana-Champaign’de Finans yüksek lisansını, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde MBA yüksek lisansını, 2007 yılında Muhasebe-Finans alanında doktorasını yüksek derece ile tamamladı. 2005/2006 akademik yılında Londra’da Greenwich Üniversitesi’nde araştırma yaptı. 2012 yılında Finans Doçenti, 2017 yılında Profesör oldu. 1994 yılında Sermaye Piyasası Kurulu’nda Uzman Yardımcısı olarak başladığı iş hayatında, 23 yılı aşkın bir süre boyunca, Sermaye Piyasası Kurulu’nda Uzman, Başbakanlık’ta Başbakan Yardımcısı Danışmanı, Cumhurbaşkanlığı’nda Görevli Uzman, Borsa İstanbul’da Denetim ve Gözetim Kurulu Başkanı (Genel Müdür Yardımcısı), Merkezi Kayıt Kuruluşu’nda Genel Müdür Yardımcısı, Dünya Borsalar Federasyonu ile Avrasya Borsalar Federasyonu’nda Düzenlemeler Komitesi Üyesi, Merkezi Kayıt Kuruluşu’nda Yönetim Kurulu Üyesi, Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi ve özel sektörde bazı finans, sanayi, enerji ve ticaret şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Danışman olarak görev aldı. Halen Altınbaş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Öğretim Üyesi ve Rektör Başdanışmanı olup; işletme, finans ve kurumsal yönetim alanlarında dersler vermektedir. Ayrıca Özak GYO A.Ş.’de de Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

     
    Adem YAVUZ-Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
 

03.06.1983 Bakırköy İstanbul doğumlu Sakarya Üniversitesi Tarih Bölümü mezunudur Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Yeniçağ Tarihi üzerinde tamamlamıştır. Doktorasına, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Medeniyetler Tarihi Bölümünde devam etmektedir. İlim yayma Vakfında Genel Müdür olarak halen çalışmaktadır. Daha önceleri Müsiad’da Genel Sekreter Yardımcısı, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde Sağlık, Kültür ve Spor daire Başkanı olarak çalışmıştır.

Ortaklık Yapısı

Kurumsal

Şirket Türü Anonim Şirketi
Mersis No 0607000778100017
Ticaret Sicil Memurluğu Kütahya
Ticaret Sicil Numarası 3992
Ticaret Ünvanı Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş.
Adres Gaybi Efendi Mah.Atatürk Bulvarı No:95/1 Merkez/Kütahya
İletişim Bilgileri 0-274-223 64 67 ( Pbx ) info@kutahyaseker.com.tr
Taahhüt Edilen Sermaye Miktarı 46.000.000,00 TL
Ödenen Sermaye Miktarı 46.000.000,00 TL
Kuruluş Tarihi 27.02.1953
Vergi Dairesi Çinili/Kütahya
Vergi Numarası 6070007781
Denetçi Vizyon Grup Bağımsız Denetim A.Ş.
Kısıklı Mah. Bosna Bulvarı No:31 Vizyon Plaza
Üsküdar / İstanbul
Telefon:+90 216 481 23 23
www.vizyongrubu.com